Stanica Wodna

PTTK Ukta

Integracja to podstawa!

Stanica wodna PTTK Ukta to doskonałe miejsce na organizację pobytów integracyjnych dla pracowników firm, grup przyjaciół czy spotkań rodzinnych. Czyste powietrze, cisza i przestrzeń umożliwiająca aktywność na świeżym powietrzu to gwarancja udanego wyjazdu.

Imprezy integracyjne to okazja do poznania swoich współpracowników,  zmotywowania lub nagrodzenia za pracę, wyniki oraz zaangażowanie. Taką formę wypoczynku doceni każdy, komu zależy na otwartej współpracy i dobrych relacjach w firmie.

Spędzenie kilku dni poza miejscem pracy, na łonie natury, z dala od zgiełku miasta pozwoli lepiej poznać kolegów po fachu oraz przełożonych. Zgrany zespól pracowników osiąga zdecydowanie lepsze wyniki w pracy, a  samo przyjście do pracy staje się dla wszystkich przyjemnością!

Oferta

Położenie obiektu Stanica Wodna PTTK Ukta w otoczeniu pól, lasów i rzeki pozwala na zorganizowanie wielu aktywności na zewnątrz. 
Eventy outdoorowe przełamują bariery międzyludzkie i zapewniają niezapomniane wrażenia wszystkim uczestnikom, a aktywność fizyczna i odrobina rywalizacji to gwarancja zdrowego ciała i ducha. 

Spływ rzeką Krutynią

Jedna z atrakcji którą każdy turysta musi przeżyć będąc na Mazurach jest spływ najpiękniejszą rzeką w tym rejonie kraju. Krutyń, bo o niej mowa, ma wiele odcinków, rożnej długości i trudności, dzięki czemu bez problemu spływ można dopasować do indywidualnych możliwości. 

Oferujemy wypożyczenie kajaków wraz z kapokami oraz transport na miejsce rozpoczęcia spływu oraz odbiór uczestników na końcu odcinka. 

Rejsy jachtami

W ofercie mamy również rejsy naszymi jachtami na jeziorze Nidzkim. Zapraszamy nawet poczatkujących żeglarzy, nad wszystkim czuwał będzie doświadczony skipper a urok okolicznych jezior oczaruje każdego.

Wycieczki rowerowe, quadami, nordic walking

Teren otaczający Stanicę jest doskonałym miejscem na przejażdżki rowerowe lub quadami. Drogi są utwardzone, mało uczęszczane, a bogata fauna i flora zachęca do eksploracji.

Rejsy statkiem

Zapraszamy Państwa na rejsy wycieczkowe po najpiękniejszych mazurskich jeziorach. Statki kursują regularnie od 1 Maja do 30 września, dla większych grup pomożemy zorganizować prywatne wycieczki po jeziorach takich jak: Nidzkim, Guzianka Wielka, Śniardwy, Mikołajki, czy Bełdany.

Ogniska/grille/warsztaty kulinarne

Przygotowaliśmy malownicze miejsce na ognisko. Duże palenisko otoczone drewnianym ławami, wśród sosen i z dala od zabudowań mieszkalnych stanicy, aby nic nie przeszkadzało biesiadowaniu .

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa wieczór z pysznym grillem i muzyką.

Warsztaty kulinarne to konik naszej szefowej gastronomii.

Proponujemy: 

-pieczenie ciasteczek,

-lepienie pierogów ze świeżymi jagodami,

-robienie weków z grzybkami .

I wiele, wiele innych propozycji, które dostosujemy do pory roku i Państwa oczekiwań. 

Wieczorki taneczne, koncerty, recitale

W naszej Tawernie wielokrotnie gościliśmy zespoły muzyczne, poetów czy aktorów, którzy z powodzeniem umilali czas naszym gościom. 

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa wieczorki taneczne przy szantach lub z DJ-em.   

A przy niepogodzie zapraszamy na gry, zabawy oraz wieczory tematyczne do naszej tawerny z wielkim kominkiem i kreatywnym zespołem pracowników. 

Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie pod Państwa preferencje. Korzystamy również z aktualnych ofert okolicznych kontrahentów oraz atrakcji turystycznych. Nie ograniczamy się wyłącznie do możliwości naszego ośrodka. Wszystko po to aby zapewnić Państwu wspaniałą zabawę oraz umożliwić poznanie magicznych Mazur.

PTTK Ukta

Czekamy na Państwa cały rok!